آخرین اخبار : 

با دوربین خود کسب درآمد کنید

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید با دوربین آماتوری و نه چندان گرانقیمت خود می توانید کسب درآمد کنید. البته نمی خواهم مانند همه دوروغ های نخ نمای اینترنتی که این روز ها مد شده است  به شما وعده ثروت هنگفت یک شبه بدهم بلکه باید بگویم اگر اهل عکاسی هستید و آز آن لذت می برید می توانید این علاقه را با پشتکار ترکیب کنید می توانید در قبال آن دستمزد دریافت کنید.

 در این روش مشتری شما شرکت های بزرگ یا غول های گرافیکی نیستند که احتیاج به تصاویری با کیفیت بسیار بالا برای کارهای خاص دارند. البته این بازار هم درآمد خوبی دارد ولی رقابت شدیدی هم در آن وجود دارد. پس چه کسی این عکس ها را می خرد؟ باید بگویم در اینترنت وب سایت هایی وجود دارند که عکس ها را به صورت کلی می فروشند. مثلاً برای دانلود ۷۵۰ عکس در ماه از خریدار ۱۳۹ دلار دریافت می کنند. پس باید به طریقی یک بانک عکس با تعداد زیادی عکس های با کیفیت مناسب داشته باشند. و چه راهی بهتر از اینکه این عکس ها را از عکاسان سراسر دنیا چه حرفه ای و چه آماتور دریافت کنند. و بهترین آنها را برای فروش ارائه دهند. یکی از بزرگترین وب سایت های دنیا که در این زمینه فعالیت می کندShutter Stock است. خوب اگر یک دوربین ۳ مگا پیکسل به بالا دارید از این فرصت استفاده کنید و سعی کنید هر روز عکس های زیبایی بگیرید برای اینکه عکس های بهتری بگیرید می توانید از مقالات آموزش عکاسی یاد بگیر دات کام استفاده کنید. سپس هر بار بهترین عکس های خود را جمع آوری کنید و برای Shutter Stock بفرستید. چون هر کسی که از این وب سایت عکس می خرد به صورت کلی آنها را خریداری می کند، و حداقل ۷۵۰ عکس در ماه به هر نفر فروخته می شود بنابراین شانس فروش کپی های زیادی از عکس های شما وجود دارد و به ازای هر بار فروش از هر عکس مبلغ ۳۰ سنت به حساب شما واریز می شود.

برای فروش عکس های خود باید در این سایت ثبت نام کنید. و یک سری اطلاعات مانند کد نام و نام خانوادگی، ایمیل، کد پستی و آدرس پستی را وارد نمایید دقت کنید که این اطلاعات را به درستی پر کنید چون زمان دریافت پول به دردتان می خورد و اگر آدرسی در خارج از کشور دارید بهتر است از آن استفاده کنید چون مراحل کار هنگام دریافت پول ساده تر خواهد شد. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

http://submit.shutterstock.com/?ref=786928

البته برای برای اینکه درآمد شما به مبلغ قابل توجهی برسد باید هر روز تعداد قابل توجهی عکس برای این وب سایت بفرستید.  حال اگر همچنان این کار را ادامه دهید باز هم درآمدتان بیشتر خواهد شد. پولی که به این روش بدست می آورید به شدت به خلاقیت، دانش عکاسی و پشتکار شما بستگی دارد. در توجیه این روش باید بگویم که امروزه یکی از درآمدهای جانبی بسیاری از عکاسان حرفه ای اینگونه است. چون به این وسیله از یک عکس می توانند سال های سال درآمد کسب کنند. البته این عکاسان تا صد عکس جدید در روز ارسال کنند. نکته دیگر که حائز اهمیت است کیفیت عکس است یعنی باید عکس های شما کیفیت مناسبی داشته باشند. بنابراین حجم آنها هم بالا می رود پس به یک خط اینترنت پر سرعت واقعی نیاز دارید!

مطالب بالا صرفاً جنبه معرفی دارد باید بگویم در مورد ضمانت پرداخت بنده اطلاعات دقیقی ندارم. به هر حال اگر شما اطلاعات بیشتری دارید خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید. موفق و پیروز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.