آخرین اخبار : 

تحقیق بافت فرسوده مشهد

این تحقیق در قالب ورد می باشد و شامل ۷ صفحه می باشد ، این تحقیق جامع و کامل می باشد و آماده ارائه به استاد می باشد

 

تحقیق بافت فرسوده مشهد

مقاله بافت فرسوده مشهد

پروژه بافت فرسوده مشهد

 

قیمت ۵ هزار تومان

Download بافت فرسوده مشهد
شما پس از پرداخت آنلاین می توانید لینک دانلود را اتوماتیک دریافت نمایید

 

 

 

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد با اشاره به وجود بیش از ۲۰۰۰ هکتار بافت فرسوده در شهر گفت: اجرای هم‌زمان طرح جامع و تفضیلی توانست پیشرفت‌های خوبی را در الگوی توسعه در بر داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی خراسان، «محمدهادی جاوید» در نشست خبری با اصحاب رسانه در شهرداری مرکزی اظهار کرد: ۲۸ طرح متناوب در طرح تفضیلی وجود دارد که باید برای اجرای این طرح به مردم پاسخگو باشد.

وی با بیان این‌که عکس‌برداری هوایی از مشهد در گذشته زمان‌بر و با مشکلاتی رو به رو بوده است، افزود: برای نخستین بار در کشور توانستیم عکس‌برداری هوایی از شهر مشهد را به صورت واضح انجام دهیم و سرعت در عکس‌برداری را در زمان بسیار کمتری به انجام برسانیم.

جاوید خاطرنشان کرد: در پاسخگویی به مردم برای تایید پروانه، پایان‌کار و موضوعات مرتبط با آن با مشکلات متعددی مواجه بودیم که با یکپارچه‌سازی سیستم خودکار و ورود اطلاعات در سیستم مشکلی از این لحاظ نداریم.

وی ادامه داد: با یکپارچه‌سازی اطلاعات ساخت و سازهای شهری، شهروندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر در سطح شهر مطالبات خود را پیگیری کنند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد با بیان این‌که پاسخگویی به شهروندان در ۱۳ منطقه و ۳۰۰ دفتر مهندسی در شهر ایجاد شده است، افزود: از این پس نقشه‌های طرح تفضیلی سه بعدی است و شکل، فرم و اندازه‌ی متناسبی را ارایه می‌دهد و با تنظیم کارکردها می‌توانیم به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یابیم.

جاوید در خصوص مقررات ملی ساختمان که رعایت به این اصول بیش از پیش محسوس است، ادامه داد: توانستیم کاهش در مصرف انرژی را با به‌کارگیری مصالح ساختمانی مناسب در ساخت و سازهای شهری انجام دهیم و رعایت مبحث ۱۹ را در آن لحاظ کنیم

و…

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.