آخرین اخبار : 

تحقیق نرم افزار اتوماسیون اداری

 

تحقیق نرم افزار اتوماسیون اداری در قالب ورد  در ۱۰ صفحه و اماده ارایه به استاد می باشد .

تحقیق اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری

مقاله نرم افزار اتوماسیون اداری

قیمت ۵ هزار تومان

پس از پرداخت بلافاصله لینک دانلود قابل مشاهده می شود و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال می شود

 

 

اتوماسیون اداری…OA

مقدمـه

امروزه در عصــر ســــرعت و ارتباطــات و با وجود شبکه های جهانی خارجی و داخلی(Internet , Intranet )، پایه و اساس ایجاد موضوعات مختلف بر مبنای سرعت انتقال داده ها از جائی به جای دیگر و امکان دسترسی سریع و آسان به داده ها پایه ریزی میشود . لذا خود موضوع ارتباطات نیز از این موضوع استثناء نبوده و امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و چون بخش مهمی از ارتباطات هر سازمانی را ، مکاتبات آن سازمان تشکیل می دهد ، لذا اهمیت این موضوع در مکاتبات هر سازمان نیز خود را نشان می دهد .

در روشهای سنتی و البته معمول فعلی ، مکاتبات سازمانی ( چه داخلی و چه خارجی ) با استفاده از نامه نگاری های معمول و بواسطه کاغذ انجام می پذیرد ، البته ممکن است در این راستا ، برای ارسال مکاتبات فوری تر از دستگاههائی مانند نمابر نیز استفاده شود ، ولی آنچه مهم است اینکه همواره از این روشها استفاده نمی شود .

با توجه به ایجاد شبکه ها و با توجه به این موضوع که اکثر نرم افزارهای امروزه با شبکه های فوق پشتیبانی می شوند ، امروزه برای تسهیل در امر مکاتبات و بالا بردن سرعت انتقال داده ها ، از نرم افزارهای تحت شبکه ای به نام نرم افزارهای اتوماسیون اداری می توان بهره برد که در ادامه این مقاله به معرفی بیشتر اینگونه نرم افزارها پرداخته میشود .

معرفی اجمالی نرم افزار های اتوماسیون اداری 

نرم افزارهای اتوماسیون اداری ، نرم افزارهائی هستند که توسط آنها ، مکاتبات داخلی و

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.