آخرین اخبار : 

حوادث و سوانح در حوزه حمل و نقل هوایی

تحقیق آسیب شناسی و نگرشی به حوادث و سوانح در حوزه حمل و نقل هوایی در قالب ورد  در ۱۰ صفحه و اماده ارایه به استاد می باشد .

 

آسیب شناسی و نگرشی به حوادث و سوانح در حوزه حمل و نقل هوایی

 

تحقیق آسیب شناسی و نگرشی به حوادث و سوانح

تحقیق حوادث در حمل و نقل هوایی

 

قیمت ۵ هزار تومان

پس از پرداخت بلافاصله لینک دانلود قابل مشاهده می شود و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال می شود

 

 

آسیب شناسی و نگرشی به حوادث و سوانح در حوزه حمل و نقل هوایی

مقدمه

هنگامی­که حمل و نقل به صورت یک صنعت مجزا درآمد و در حوزه های مختلفی چون هوایی، دریایی، ریلی، جاده­ای، بزرگراهی، خطوط انتقال و … تعریف شد، همواره ایمنی در ابعاد مختلف این صنعت و در حوزه های گوناگون آن، خودنمایی کرده، به طوریکه ارتقای سطح ایمنی در این صنعت باعث بروز پیشرفت های چشمگیری در دهه های اخیر شده است.

 

حوادث و سوانح هوایی

امروزه صنعت هواپیمایی نقش بسیار عمده ای در صـنـعت حـمل ونقل ایفاء می کند. پیشرفت روزافزون این صنعت در جهان موجب شده تا هواپیماهای نسل جدید با ارائه خدمات مناسب تر، آسایش، ایمنی و کارآمدی بیشتر، مورد توجه مسافران و شرکت های مختلف قرار بگیرند.

نگاهی آمارگونه به سوانح هوایی در ایران زمانی نگران کننده می­شود که به این نکته توجه کنیم که حمل ونقل هوایی در ایران درصد بسیار اندکی از حجم حمل و نقل هوایی در دنیا را تشکیل می­دهد. از این رو نسبت سوانح هوایی در ایران در مقایسه با میزان حمل ونقل هوایی کشورمان، عدد نگران کننده­ای را به دست می­دهد. ایمنی هوایی در دنیا روز به روز در حال افزایش است. این موضوع به هیچ وجه اتفاقی نیست.

 

 

عوامل موثر در بهبود ایمنی هوایی در دهه گذشته :

ارتقای تکنولوژی هواپیماهای تولید شده، به روز شدن رویه­های چک و باز بینی، ارتقاء روش­های تعمیر و

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.